Transdev Česká republika

Známe výherce soutěže o školní výlet autobusem na Lysou horu!

Soutěž Lysá hora - MŠ

Každý rok děti končí školní rok společným výletem své třídy. Některé třídy volí výlet v blízkosti školy, jiné se vypraví na výlet vlakem nebo autobusem do míst vzdálených.

Jako dopravce pro veřejnou autobusovou dopravu jsme chtěli nabídnout dětem zážitek s jejich třídou na školním výletě. A protože provozujeme také pravidelnou autobusovou linku na Lysou horu, připravili jsme soutěž pro třídy o jednodenní školní výlet autobusem na vrchol Lysé hory.

Soutěž probíhala od dubna do konce května a byla určena pro školní třídy 1. a 2. stupně včetně víceletých gymnázií a také pro mateřské školky z okresu Frýdek-Místek a Karviná. Hlavní podmínkou soutěže bylo poslat za třídu jeden vybraný obrázek nebo výrobek na téma “autobus”. Obdrželi jsme 31 přihlášek z mateřských škol a 35 přihlášek ze škol základních a gymnázií, ze kterých jsme na Den dětí vylosovali pro každou kategorii jednu vítěznou třídu.

🏆 Výherce z mateřských škol losovala místopředsedkyně představenstva Pavla Struhalová a vylosovala MŠ Mateřídoušku z Frýdku – Místku.

🏆 Výherce ze základních škol a víceletých gymnázií losoval Michal MRÁZEK, DiS., vedoucí naší cestovní kanceláře @JadranLevne.cz a vylosoval ZŠ Elišky Krásnohorské také z Frýdku – Místku.

🏆 Naše speciální ocenění získalo víceleté gymnázium Třinec, třída 3.A, za vytvoření pojízdného 3D modelu autobusu na 3D tiskárně. Jednalo se o samostatnou práci, kdy programování tisku trvalo 16 hodin a samotný tisk 20 hodin!

Všem zúčastněným děkujeme za jejich soutěžní příspěvky. A i když všichni nevyhráli, doufáme, že si malování obrázků a vyrábění skvěle užili!

Všem výhercům moc gratulujeme!

Zůstaňme v kontaktu

Neváhejte nás kontaktovat nebo navštivte naši náborovou stránku.

Najdete nás na